Polska tradycja od 1989 roku

Kadra Polonijna - Test z Hertha BSC

Test kadry z Akademią Hertha BSC

Jak się mierzyć to tylko z najlepszymi. Z takim właśnie podejściem Kadra Polonijna Berlina przygotowuje się do marcowego turnieju API Cup 2020 Zakopane - Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej.


Kadra w ramach przygotowań rozgrywa mecze kontrolne z najlepszymi drużynami młodzieżowymi w Berlinie. Dzisiejszy rywal był do tej pory zdecydowanie najlepszym i najbardziej wymagających. Akademia klubu Bundesligi Hertha BSC to jednak najwyższy regał młodzieżowej berlińskiej piłki nożnej. Wynik, w tym przypadku porażka 4:9, jest dlatego drugorzędny.


Celem takich spotkań jest głównie zgranie się chłopaków przed turniejem patrząc na fakt, że wszyscy na co dzień są zawodnikami różnych klubów stolicy Niemiec. Dzisiejszy mecz z jedną z najlepszych akademii w Niemczech był bez wątpienia bezcennym doświadczeniem dla naszych najmłodszych i co najważniejsze, każdy z naszych kadrowiczów mógł się czegoś nauczyć.


Przed wylotem do Zakopanego nasza drużyna rozegra jeszcze dwa mecze kontrolne. Obiecujemy, że kolejny rywal będzie także bardzo wymagający 

TAGI 

OSTATNIE NEWSY